מלונות ספא בתל אביב – חוויה מדהימה בלב העיר

מלונות ספא בתל אביב- בוטיק תל אביבי מפנק

בעשור האחרון אנחנו שומעים יותר ויותר על בניינים ובתי מגורים בתל אביב שהפכו מלונות ספא בתל אביב. זהו שילוב מוצלח מאוד של עיר המובילה בתרבות ובבידור, ביופי המגוון האדריכלי שלה. במקומות הבילוי. בבתי הבאוהאוס, בניינים לשימור ואתרים היסטוריים מתקופת תל אביב הקטנה. כאשר מדברים על מלונות בוטיק בתל אביב, בדרך כלל מדובר בבניין ברחוב מאוד ותיק שרק האדריכלות של הבניין כבר הופכת אותו לבניין בוטיק, וכל מה שהיה צריך זה להפוך אותו למלון ספא. לא יותר מזה.

רוב הרחובות הוותיקים בתל אביב בהם יש בנייני מגורים שהפכו לספא, הם הרחובות הקטנים הנושקים לרחוב רוטשילד ובהם בין השאר רחוב ברדיצ'בסקי הידוע בבתיו המיוחדים ובאדריכלות המיוחדת שלו.

 

הוטל קרוב לכל מקום וגם ספא

הרבה מאוד תיירים המגיעים לארץ, אנשי עסקים או אנשים מערים אחרות, המגיעים לתל אביב, אוהבים להגיע לתל אביב ולבלות בה. יש בה את כל המוזיאונים המיוחדים. יש בה מסעדות נהדרות, טיילת מזמינה ואווירה של כיף ובילוי הקורצת לכל מי שמגיע לעיר.

אם פעם היו אנשים בוחרים לשהות במלונות גדולים ומפוארים, היום המגמה התהפכה. היום אנשים נמשכים להגיע למלון בוטיק בתל אביב, השוכן בלב ליבה של תל אביב. אשר ממנו הם יכולים להגיע לכל מקום רגלית.

הם מחפשים במקום כזה גם את הייחוד של האדריכלות והעיצוב, המשקפים את ימיו של הבית הזה וחלקה של העיר בו הוא ממוקם. יש בזה הרבה יותר מעוד בית מלון, זה מקום שיש בו היסטוריה ותפאורה עיצובית טבעית.

מלונות ספא תל אביב, הם מלונות בוטיק שיש בהם גם חבילות ספא ברמה גבוהה.

 

למה לתת למלון בוטיק שם- הוטל ברדיצ'בסקי?

רוב הרחובות בתל אביב קרויים על שמם של אנשים ששהו בעיר ותרמו לה בשנותיה הראשונות וכך גם ברדיצ'בסקי. הוא היה הוגה דעות עברי שכתב כמה יצירות ידועות. ועל שמו יש רחוב ליד רוטשילד.

אחד הטובים של מלונות ספא בתל אביב הוא זה הקרוי על שמו. הוטל ברדיצ'בסקי זו חוויה תל אביב נדירה עם ספא ששולח אתכם בדמיון למקום הכי שלוו בכדור הארץ.

 

פוסטים חדשים
מלון בוטיק בתל אביב

העיר תל אביב – עיר ללא הפסקה, מהווה את אחד היעדים התיירותיים הפופולאריים ביותר בישראל, כשהיא מציעה מגוון חוויות קולינריות, תרבות ושלל חוויות נוספות. אז

קרא עוד »
ספא

בעולם המהיר והתובעני של ימינו, מציאת זמן לנוח ולהירגע הפכה להיות חשובה יותר ויותר. אחת הדרכים הפופולריות של אנשים להירגע ולטפל בעצמם היא על ידי

קרא עוד »