מסאז תל אביב – לקחת הפסקה מהשגרה

מסאז תל אביב – כי אין כמו השלווה הזו

עד לפני שני עשורים, לא התוודענו כלל לנושא של מסאז, אומר מנהל של מלון תל אביבי למי שמחפש, מסאז תל אביב. אבל הישראלים כבר למדו את הנושא, והם צובאים על מרכזי הספא ויש כאלה שלא מוותרים על בית מלון קטן שמציע להם גם את השירות הזה. הכי אינטימי, הכי נקי והכי תל אביבי.

מסאז על שמותיו הנפוצים: מסאג', מסז, מסאז' או עיסוי הוא מאוד נפוץ ומקובל במזרח אסיה כשיטת טיפול יעילה לא רק לגוף, אלא גם לנפש. הוא הגיע למערב לפני כמה עשורים והשתרש כשירות קבוע של אנשים שלא מתחילים שום שבוע בלעדיו.

במחקרים רבים שנעשו עלה, כי התרומה שלו מביאה לשיפור במצבים נפשיים וגופניים ירודים. ויש גם מי שעושה מסאז בשביל הפינוק והשלווה וגם זה בסדר גמור.

 

מסאז תל אביב – במה זה מטפל?

מנהל מסאז תל אביב אומר כי העיסוי מסייע מאוד להרפיה של מתחים, להפחית סטרס. משפר את זרימת הדן ומסייע לגוף להחלים ולהתמודד עם כאבים מסוגים שונים. אחרי תאונות, מחלות, פציעות ועוד. הפתולוגיה של המסאג' כוללת מפרקים, גידים ושרירים.

יחד עם המודעות והצריכה של הרפואה המשלימה, יש רבים אשר אימצו את העיסוי כחלק מאורח החיים הקבוע שלהם. הן כטיפול שבועי או דו שבועי והן כמקום בו הם יכולים, לנטוש את טרדות היום להתרווח על שולחן הטיפולים ולקבל עיסוי רקמות עמוק, שבדי או תאיילנדי או שילוב של שניהם והעיקר שבסוף הם ירגישו יותר נינוחים ויותר רגועים. 

 

לעיסוי יש יתרונות ברורים

עיסוי גופני או מסאז תל אביב או מסאג' בכל מקום אחר, הוא דרך להעניק לגוף שחרור, תוך המרצת פעילות זרימת הדם, הרחבת כלי הדם. עיסוי עוזר לזרימה של נוזלי לימפה שיש בהם רעלנים שיופרשו החוצה. הוא מגרה על ידי כיווץ והרפיית שרירים וכן תנועה את הזרימה שלהם. אלה יוצרים תגובה חיובית על הגוף ומשפרים את הבריאות של המטופל. 

גם מי שעוסק בפעילות ספורטיבית חייב מעת לעת עיסוי. פעילות גופנית נמרצת מעמיסה לעתים על השרירים ומצטברים ברקמות חומצות. בנוסף יש צורך באספקת חמצן לפעילות התקינה של השרירים. עיסוי טוב ימנע כאבים, תשישות של שרירים והתכווצויות. הוא ינקז את החומצות מחוץ לרקמות ויסייע להם להתאושש. 

ראו עוד: מלון בוטיק | ספא תל אביב | מלון בוטיק בתל-אביב

פוסטים חדשים
ספא

בעולם המהיר והתובעני של ימינו, מציאת זמן לנוח ולהירגע הפכה להיות חשובה יותר ויותר. אחת הדרכים הפופולריות של אנשים להירגע ולטפל בעצמם היא על ידי

קרא עוד »