ב' זה בוטיק מאת נירה רוסו - ידיעות אחרונות

שנמליץ על כמה מלונות בוטיק? מיוחדים? מעוצבים? כאלה שמספקים גם "חוויה"? בשמחה, רק שיש בעיה קטנה: אין דבר כזה, "מלון בוטיק". לא באמת. אין שום תקן ישראלי ל"מלון בוטיק". למעשה, כל אחד יכול להכריז על בית המלון שלו "מלון בוטיק". גם אם הוא מונה 400 חדרים. גם אתם, אגב, יכולים לסגור מרפסת ולשווק אותה כ"מלון בוטיק" ואיש לא יוכל לטעון נגדכם.

בתי מלון קטנים עד קטנטנים. הישראלים, איכשהו, יודעים את ההבדל בין "מלון" ל"צימר", ל"מלון בוטיק". מלבד זאת, מה שבגליל מוגדר אוסף של צימרים — ייקרא בתל־אביב "מלון בוטיק".

כמה סימנים שהגעתם למלון בוטיק

"רווחים" ו"עסקים" אינם הדלק המניע הראשי בתפעול בית מלון קטנטן. לרוב זהו הבייבי הפרטי, בבת עינם של בעלי הבית. במלונות הקטנים יש לבעלי הבית נוכחות ומשקל משמעותיים בקביעת הקצב, האווירה ואיך כל זה ייראה. כאן לא שוכרים "חברת מיתוג", אלא יוצרים משהו שדומה לבית.

עד לפני שנתיים, ברוב מלונות הבוטיק בתל־אביב לא היה מטבח, אלא הסדרים מגוונים עם בתי קפה בסביבה. כל זה משתנה. מלונות הבוטיק החדשים מצוידים במטבח ובשף פרטי, והקולינריה שלהם הפכה שחקנית ראשית.

שם המשחק הוא עיצוב! הנה הלב והנשמה של (כמעט) כל מלון בוטיק. כאן משקיעים בעלי המקום את מיטבם כדי לייחד את הפנטזיה שלהם ולהטביע בה חותם אישי. להבדיל מבתי מלון גדולים, כאן העיצוב דינמי – מחר יביא הבעלים שידת בידרמאייר חדשה משוק הפשפשים. מחרתיים יוסיפו פינה בגינה.

מאת: נירה רוסו

כמה סימנים שהגעתם למלון בוטיק

מלון בוטיק איכותי בתל אביב

מלון בוטיק מיוחד בתל אביב

מלונות בוטיק מאת נירה רוסו

פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200