ברוכים הבאים לתל אביב – עיר ללא הפסקה

 הוטל B ברדיצ'בסקי , הממוקם ברחוב ברדיצ'בסקי 14 הוא מלון בוטיק בתל-אביב, ממוקם במרחק הליכה קצר ממרכזי התרבות והבילוי הטובים והמעניינים ביותר של העיר. המלון ממוקם כ-20 מטר בלבד משדרות רוטשילד המאכלס את המסעדות הטובות ביותר בתל-אביב לצד ברים נחשקים.

לב התרבות של תל אביב: התיאטרון הלאומי של ישראל: "הבימה" ממוקם במרחק של 150 מטר. מבנה הסינימטק שברחוב הארבעה מאכלס את סצינת הקולנוע הישראלי והבינלאומי והוא ממוקם רק 200 מטר מהכניסה למלון ולצידו אין ספור מסעדות ברמת מחירים שמאפשרת לכל אחת ואחד מכם חוויה מושלמת.

על קניות דיברנו? במרכז הליכה קצר וידידותי ממוקם "הסנטר" ברחוב דיזינגוף – רחובה הראשי ל תל אביב. הרחוב כולו הוא חווית קניה מושלמת לחובבי העיצוב תוצרת ישראל לצד מותגים בעלי שם עולמי.

לחובבי האומנות נציע גלריות הממוקמות באזור בית המלון לצד טיול קצר ונעים למוזיאון תל אביב לאמנות והאגף החדש וגם לבית האופרה. אצלנו תוכלו ליהנות מחוויית צעידה קלילה מבית המלון אל כל אחד ממוקדי התרבות והאומנות ללא צורך בהסעות, מוניות ורכבים פרטים. חופיה המדהימים של תל אביב והטיילת נמצאים מרחק צעידה קצרה, או בנסיעה של 5 דקות במונית..

 

 

 

שדרות רוטשילד והעיר הלבנה

העיר הלבנה הוא כינוי לכמה מאזוריה הישנים של תל אביב בהם שוכנים מעל 4,000 מבנים שעוצבו בסגנון הבינלאומי באדריכלות. ניתן למצוא חלק ניכר מהמבנים באזור שדרות רוטשילד הנחשבים לחשובים והמרכזיים בעיר – כמרכז תרבות וכמרכז העסקים בתל אביב. בשנת 2003 הכריז אונסק"ו על העיר הלבנה כאתר מורשת עולם.

rothschild
תאטרון הבימה

הבימה הוא התאטרון הלאומי של ישראל. התיאטרון הוקם 1917 ועבר לאחרונה שיפוץ רחב בעלות כוללת של 100 מליון שקל. התאטרון מהווה את אחד מעמודי הטווח של התרבות הישראלית וביתם של גדולי השחקנים על דורותיהם. רפרטואר עשיר של הצגות מובחרות מוצג מדי יום על במות התאטרון.

 

 habima
מוזיאון תל אביב

מוזיאון תל אביב לאומנות הוא אחד מהמוזיאונים החשובים בישראל. המוזיאון מציג אוספים של אומנות ישראלית, אומנות מודרנית, אומנות עכשווית, צילום, עיצוב ואדריכלות. האגף החדש של המוזיאון שוכן בבניין מרהיב שתוכנן ע"י האדריכל פרסטון סקוט כהן ומהווה יצירת אומנות בפני עצמו.

 

 

Museum

 


פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200