אטרקציות בתל אביב

אתם מתכננים יום כיף בתל אביב למשפחה או מקום העבודה? חושבים מה כדאי לעשות ומה אסור לפספס בתל אביב? הנה כמה אפשרויות מנצחות לסיורים בתל אביב ופעילויות שונות

 

סיורים בתל אביב

נתחיל בקלאסיקה הידועה, סיור ביפו העתיקה. הסיור הזה מומלץ לכולם כי הוא משלב גם הסטוריה, תרבות וערכים רבים וגם ביקור בשוק הפשפשים הצמוד! ניתן לקיים סיור ביפו גם בלילה ולהתרשם מהכנסיות, האתרים וכמובן מהנמל העתיק של העיר.

קלאסיקה אחרת של סיורים בתל אביב תמצאו באזור נווה צדק ואחוזת בית, שם תשמעו על ההסטוריה של תל אביב בראשית ימייה, סיפורי קום המדינה וכד'

אבל תל אביב היא לאר רק קלאסיקה, בואו נצא מהקופסה! יש סיורי גראפיטי בתל אביב, שם שומעים על כל סצינת אמנות הרחוב המקומית, סיורים בשוק הכרמל וכרם התימנים בהם משלבים טעימות אורגינאליות מתובלות בסיפורים פיקנטיים, גם סיור בשוק לוינסקי או בעקבות תל אביב של מטה באזור התחנה הישנה ומתחם הפועלים הזרים.

גם סיורים בעקבות משוררים כמו אריק איינשטין וסצינת המשוררים של שנות ה-30 ובקיצור, You Name it! יש מגוון אדיר של אפשרויות לסיורים בתל אביב.

אגב, את רוב הסיורים בתל אביב ניתן לקיים עם שחקן ולא מדריך, כך גם קבוצה מעורבת עם ילדים ומבוגרים יכולה ליהנות מאיכות של הדרכה ברמה גבוהה.

 

אטרקציות בתל אביב

משהו אנרגטי יכול להיראות כמו משחק משימות חוויתי בעיר, כמו המירוץ למליון עם משימות מדליקות שמשלבות סמארט-פונים ואפליקציות, כך לומדים דרך חוויה ותחרות, זה מאוד מגבש! סיור סגווי בתל אביב זו אחת האופציות הטובות, תל אביב בנוייה במישור החוף לכן קל מאוד לטייל בה בסגווי או באופניים, שימו לב שלשימוש בסגווי יש מגבלות שחשוב לוודא מראש! שייט בים, האטרקציה העתיקה ביותר, גם יונה הנביא שט בחופי יפו אז מי אנחנו... סדנאות שונות כמו סדנאות יין וסדנאות בירה, שלל גלריות את אמנות באזור פלורנטין.

והכי חשוב, הים! בתל אביב שפע של חופים לכל מין וסגנון, יש חופים שבהם יש הפרדה וכך גם קבוצות של דתיים יכולות ליהנות מהחוף ויש חופים שניתן להגיע עם הכלבלב שלכם מהבית. בקיצור לא חסר!

 

מתחמי בילוי חדשים בתל אביב

מתחם התחנה בתל אביב עבר מתחת פנים רצינית והיום המקום נוצץ ומשוייף, בו תמצאו שפע של מסעדות, הסטוריה ואפילו תוכלו להיכנס לאחד הקרונות הישנים! מתחם התחנה קרוב מאוד לנווה צדק ויש שם חנייה בשפע, כך שמאוד נח לשלב את הביקור בו באחד הסיורים בתל אביב.

מתחם שרונה ושוק האוכל החדש זו אטרקציה אמיתית, את המבנים העתיקים של המושבה הגרמנית סידרו ולצידם בנו מגדלי יוקרה, שם תוכלו ליהנות מביקור בבית הבד העתיק ומרתפי היין לצד חנויות מותגים ושלל מסעדות ודוכני אוכל שמספקים חוויה קולינארית בקנה מידה עולמי!

לסיכום, תל אביב היא עיר ללא הפסקה, תיהנו בביקור!


רעיונות לפעילויות בתל אביב
דורג על ידי עומר לוי
5

 

 

 

פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200