אם חשבתם שהחופה שלכם זה החלק החשוב ביותר בחתונה אז חשבו שנית. ליל כלולות במלון הוא האלמנט החשוב ביותר לאחר שהקייטינג התפרק והשארתם להורים שלכם את הצ'קים. ליל כלולות במלון ברמה גבוהה הוא ההתחלה הרומנטית של הזוגיות שלכם ואם חשבתם להעביר את הלילה שלכם בארץ, אתם מוכרחים לעשות זאת אצלנו בתל אביב. אם אתם צעירים, אוהבים קרבה לבילויים איכותיים ורוצים להתפנק בחופשה יוקרתית והפרטים הקטנים חשובים לכם – מלון ברדיצ'בסקי מציע לכם לעשות ליל כלולות במלון בוטיק בתל אביב. ליל כלולות מפנק במלון יעניק לכם את האפשרות להירגע במלון בצורה קלאסית ואיכותית. אחרי הערב החשוב הראשון בחיים שלכם תוכלו לטבול בג'קוזי עם קצף, לטייל בשד' רוטשילד ולאכול אוכל איכותי ורומנטי.

מלונות שוב מציעים: ליל כלולות במלון

ליל כלולות במלון בוטיקמלונות בוטיק מציעים היום אפשרויות שהלכו והתמעטו עם השנים. פעם היה מקובל להעביר את ליל כלולות במלון. עם השנים, עם בואם של מלונות הפאר הענקיים, זוגות צעירים עם טעם טוב ודרישה לאיכות העדיפו להדיר רגליהם ממלונות המוניים שמכבים את הרומנטיקה ולנסוע לחו"ל. פריחת מלונות הבוטיק בשנים האחרונות משנה את המגמה ומאפשרת לזוגות צעירים לקבל את האיכות שהייתה להם באירופה, בלי לזוז מילימטר מאיפה שהם אוהבים לבלות בתל אביב. בית מלון בוטיק בתל אביב מציע לכם את כל היוקרה והאיכות שאתם רוצים לקבל מחופשה באירופה, אבל בקרבה לאטרקציות התיירותיות וההיסטוריות שיש בתל אביב.

ליל כלולות – מלון ברדיצ'בסקי מציע לכם לילה מהסרטים

ליל כלולות תל אביב- אירוע מאפשר לכם לחיות קצת כמו בסרט: ערב רומנטי, נרות, ג'קוזי, אבל עם האפשרות לצאת לבילוי בתל אביב או סתם ארוחת בוקר בשדרה. ויש זוגות שסתם מבקשים עוד בקבוק יין, נהנים להישאר בחדר – הטרקלין האיכותי, המוסיקה, האוכל ברמה הגבוהה (במסעדה שלנו, לדוגמה, במלון ברדיצ'בסקי יש טאפאסים ומנות שף ברמה הגבוהה ביותר), ריהוט ספרדי, פרקט צרפתי וזו רק ההתחלה. מה אנו מציעים לכם הזוג הצעיר שזה עתה נישא? הדרך הקסומה שלנו להעביר לכם לילה ראשון כזוג נשוי עם יין, טיפול עיסוי זוגי, צלחת פירות וחדר באיבזור מלא הם רק ההתחלה.


ליל כלולות במלון בוטיק
דורג על ידי רונן רטנר
5

 


פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200