הצהרת נגישות

הצהרת נגישות

הצהרת הנגישות עודכנה בתאריך 16/1/2023

מלון ברדצ'בסקי הינו מלון בוטיק עם 22 חדרים,חדר טיפולים ובר קוקטיילים. 

מהות אתר אינטרנט נגיש

אתר אינטרנט נגיש, הינו אתר המאפשר לכל אחד להנות מהאתר בלי קשר למוגבלות שלו, תוך שימוש ביכולות המערכת עליה הוא פועל באמצעות טכנולוגיות מסייעות לנגישות .

אנו פועלים רבות על מנת להנגיש את המלון ואת אתר האינטרנט שלנו לאנשים עם מוגבלות על מנת לקדם שוויון זכויות ושקיפות כלפי אנשים עם מוגבלות.

ביצוע התאמות הנגישות באתר האינטרנט

התאמות הנגישות באתר בוצעו בהתאם לסימן ג': שירותי האינטרנט בתקנות שוויון זכויות לאנשים עם מוגבלות (התאמות נגישות לשירות) התשע"ג 2013, לתקן הישראלי ת"י 5568 המבוסס על הנחיות WCAG 2.0 , אנחנו עושים את המיטב בכדי שהאתר יונגש לרמה AA ובכפוף לשינויים והתאמות שבוצעו במסמך התקן הישראלי.

האתר תומך בשימוש בטכנולוגיות מסייעות כגון תוכנות הקראת מסך, בגלישה בעזרת מקלדת על ידי שימוש במקשי ה-Tab וה-Shift+Tab למעבר בין קישורים, מקשי החיצים, מקש ה-Enter לבחירה, מקש ה-Esc ליציאה מתפריטים וחלונות, לחיצה על H או על מספר למעבר בין כותרות.

האתר נבדק באופן קבוע כדי להבטיח את תחזוקת נגישות האתר.

ישימות מיטבית לנגישות באתר האינטרנט

באתר אינטרנט זה, ניתן לגלוש בצורה מיטבית ונגישה באמצעות הדפדפנים הנפוצים ומומלץ להשתמש בדפדפנים הבאים:  Firefox / Opera / Safari / Lynx]/ Edge / Chrome ובתוכנות קוראות מסך NVDA / Jaws/ Voiceover.

הסדרי נגישות בארגון

רמפה בכניסה למלון למגיעים ללובי והבר באמצעות כסא גלגלים, דלפק השירות בקבלה נגיש, ישנו חיבור למערכת הגברה לכבדי שמיעה, שולחנות הבר נגישים.

דרכי פניה לבקשות, תקלות נגישות והצעות לשיפור:

במידה ומצאתם באתר האינטרנט בעיה בנושא נגישות או שהנכם זקוקים עזרה, אתם מוזמנים לפנות אלינו דרך רכז הנגישות של הארגון:

אסא מדמוני -רכז/ת נגישות

טלפון :0506308624 

מייל: [email protected]