היכן כדאי לבקר בעיר תל אביב?

כל ישראלי וכל תייר המגיע לישראל חייבים לחוות את העיר העברית הראשונה ולבקר במלונות בת"א למרות שירושלים, שכבודה במקומה מונח, היא בירת ישראל ברמה הפוליטית והרשמית, הבירה התיירותית והתרבותית של ישראל היא תל אביב. תל אביב היא העיר העברית הראשונה, המטרופולין הגדול ביותר בארץ והבועה המפורסמת שבה אנחנו יכולים להרגיש לרגע שאנחנו חיים במדינה מערבית שלווה ונורמאלית. כל ישראלי אוהב לטייל בתל אביב (גם אם לא כולם אוהבים לשהות בה זמן רב), וכל תייר המגיע לישראל משריין לעצמו כמה ימים של טיול ותיירות בעיר הגדולה והחשובה כל כך. אנחנו כאן בשביל לתת לכם פוקוס על מקומות שכדאי לכם להגיע אליהם בתל אביב, גם אם לא מדובר באתרים התיירותיים המפורסמים ביותר בהכרח כגון מלונות בוטיק בישראל.

 

המלצות לאתרים שחובה להגיע אליהם במסגרת טיול בתל אביב

את הטיול בתל אביב ניתן לחלק לאלמנטים של שופינג, תיירות פנאי ותיירות היסטורית ותרבותית. תיירות היסטורית ותרבותית בתל אביב היא תיירות שעוברת דרך תל אביב הישנה, שדרות רוטשילד והאתרים התרבותיים וההיסטוריים המרכזיים בחיי המדינה שלנו. בהקשר זה, כל ישראלי חייב לבקר במוסדות כמו בית אליהו גולומב (מוזיאון ההגנה) ובהיכל העצמאות שבו הוכרזה עצמאות מדינתנו. אבל זה החלק היבש – ואת החלק המעניין יותר של תל אביב מכירים דרך תיירות הפנאי הענפה בעיר. את החופים של תל אביב כולם מכירים, כשלכל אחד גם יש את החוף האהוב עליו. החוף המועדף עלינו הן מבחינה אסתטית והן מבחינה איכות החוף הוא חוף מציצים, המשלב גם אלמנט תרבותי של תל אביב הישנה. חיי הלילה התל אביביים הם מוסד בפני עצמם, כשכדאי לנו להשקיע בתיירות בסביבת הרחובות אלנבי וקינג ג'ורג' בלילה. מבחינת שופינג, הנקודה המועדפת עלינו בתל אביב היא דיזינגוף סנטר, המשלב בין חנויות מקוריות ואיכותיות במחירים שווים לכל כיס. כמובן, שופינג הוא עניין אישי ויש מי שיעדיף את קניון רמת אביב היוקרתי יותר או עזריאלי ההמוני יותר.

טיול בתל אביב הוא לא שלם בלי חוויה קולינארית

החוויה התרבותית והתיירותית בתל אביב היא שלמה רק אם אנחנו משקיעים גם בחוויה קולינארית. מוסדות קולינאריים תל אביביים שאנחנו חייבים להגיע אליהם הם מקומות כמו המזנון של אייל שני, מסעדת פורטר אנד סאנז שמול הסינמטק והאיטלקייה ארנסטו.

בשביל להכיר את תל אביב בצורה הטובה והנוחה ביותר, ההמלצה שלנו היא סיורי סגווי

לא כולנו אוהבים ללכת ברגל זמן רב, וחלקנו אוהבים להתנייד בצורה מהירה ונוחה גם בטיולים תיירותיים. מי שאוהב טיולים נוחים באווירה צעירה ומקורית עם עניין רב, ימצא את המענה האיכותי ביותר עבורו עם סיורי סגווי בתל אביב. סיורים שכאלה יוצאים בתיאום מראש לקבוצות תיירים, ומשלבים בין היסטוריה, תרבות, פנאי ובאופן כללי החוויה התרבותית והתיירותית המלאה של העיר העברית הראשונה, רכובים על מכשיר נוח, איכותי ומהיר.


היכן כדאי לבקר בעיר תל אביב?
דורג על ידי מיקי שדמי
5

פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200