רשת מלונות או מלון בוטיק?

כיום, ההיצע העומד בפני אלו המעוניינים לצאת לחופשה הוא רב ומגוון, בין אם מדובר בחופשה באחת מרשתות בתי המלון הגדולים ובין אם בבחירה בחופשה באחד ממלונות בוטיק בישראל. חשוב לציין, שהבחירה במלון בוטיק כמקום המועדף להעביר בו את החופשה הולך ונעשה פופולארי ומתבקש בקרב רבים מן האנשים, בין אם מדובר בתיירים הבאים לביקור בארץ ובין אם באזרחי המדינה אשר מעוניינים בחופשה שונה וייחודית באחד ממלונות בוטיק במרכז.

מלון בוטיק בתל אביב מציע מגוון של חדרים פרטיים, סוויטות רומנטיות, סוויטת ירח דבש וליל כלולות במלון, החדרים במלונות הבוטיק מעוצבים מסגנון יוקרתי ורומנטי המאפשרים לכם ליהנות מחוויה שלווה ושקטנה ובאווירה רומנטית ומיוחדת. יתרה מכך, מלונות הבוטיק מציעים לאורחים שלל אפשרויות ואטרקציות מהנות, בניהם מגוון חבילות ספא מפנקות אשר יהפכו את השהייה לאינטימית ומעצימה.

מהם ההבדלים הקיימים בין מלון בוטיק בתל אביב לבין מלון של רשת?

ההבדלים בין שתי האפשרויות הנ"ל הם מהותיים הן באופיים והן בתכליתם, כאשר כל בחירה צריכה להיעשות באופן מחושב תוך התייחסות לכל אחת מהאופציות, לסוג ואופי החופשה בין אם מדובר בחופשה רומנטית בסוויטה בתל אביב, משפחתית, בירח דבש ובין אם מדובר בנסיעה לצורכי עסקים ועוד.

 

  • קהל היעד – מלונות הבוטיק מופנים ברובם לקהל יעד מסוים לרב לזוגות צעירים או למבוגרים הבוחרים בחופשה.
  • חופשה משפחתית – מלון של רשת, להבדיל ממלון בוטיק מאפשר חופשה משפחתית, מה שאומר שבמלונות בוטיק בתל אביב ובכלל, לא תמצאו פעילויות ותעסוקה לילדים.
  • גודל – בתי המלון המשויכים לרשת גדולה ידועים בגודלם ובממדם, מה שמאפשר להם להכיל כמות גדולה של חדרים (ברובם חדרים קטנים), לעומת זאת מלונות בוטיק במרכז הינם בעלי מבנים קטנים המכילים מספר מצומצם של חדרים גדולים ומרווחים.
  • אופי האירוח ואיכות השירות – במלונות בוטיק זוכה האורח לחוויה אישית ואינטימית מנותני השירות במקום, דבר המשפיע רבות על האווירה ועל ההרגשה, לעומתם, במלונות רשת המאוישים באנשי שירות רבים המספקים שירות אדיב ומנומס, אך חווית האירוח הינה חוויה כללית, אין יחס אישי ותשומת לב לכל אורח. בנוסף לכך, בשני סוגי המלונות ישנה הקפדה יתרה על איכות וטיב השירות, אך ללא ספק האיכות נפגעת כשמדובר על אירוח בסדר גודל נרחב לעומת אירוח מצומצם ואינטימי.
  • האווירה במקום - מכלול הפרמטרים שמופיעים לעיל, ישפיעו באופן כזה או אחר על האווירה הכללית בכל אחת מן האופציות, אך אין כל ספק שבמלונות בוטיק האווירה תהיה יותר נינוחה, רגועה ואינטימית ועל כן מתבקשת!


מלון של רשת נגד מלון בוטיק - ההשוואה
דורג על ידי חיים לביא
5

פרטי יצירת קשר

info@hotelbtlv.com
רחוב ברדיצ'בסקי 14, 64258, תל-אביב, ישראל

טלפון:  

פקס: +972-3-728-9200